Description
WTHBY MAM01N7MMPR8B MKV ACCUMARK 7 PRC
WTHBY MAM01N7MMPR8B MKV ACCUMARK 7 PRC
| Weight | 0.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.000 × 0.000 × 0.000 in |
| upc | 747115454068 |
| brand | Weatherby |
| barrel_length | 26" |
| caliber_or_gauge | 7MM PRC |
| capacity | 3 ROUNDS |
| color | Black, Gray, Silver |
| drilled_or_tapped | true |
| finish | Graphite Black Cerakote |
| firearm_action | Bolt |
| grip | Black Fiberglass Monte Carlo |
| magazine | |
| rate_of_twist | 1-in-8" |
| receiver | Graphite Black Cerakote |
| sights | No Sights |
| stock | Fiberglass |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.