Description
SUB-MOA Guarantee/Extended Bolt Knob/54 Degree Bolt
SUB-MOA Guarantee/Extended Bolt Knob/54 Degree Bolt
| Weight | 0.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.000 × 0.000 × 0.000 in |
| upc | 747115453689 |
| brand | Weatherby |
| barrel_length | 22 #1 Contour Fluted |
| caliber_or_gauge | 6.5 Creedmoor |
| capacity | 4+1 |
| color | Graphite Black |
| drilled_or_tapped | true |
| finish | Cerakote Graphite Black |
| firearm_action | Bolt Action |
| grip | Carbon Fiber w/Brown & Tan |
| magazine | |
| rate_of_twist | 1-in-8" |
| receiver | Patriot Brown Cerakote |
| sights | No Sights |
| stock | Peak 44 Bastion Carbon Fiber w/Brown & Tan |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.