Description
Adjustable Trigger/ Sling Swivel Studs
Adjustable Trigger/ Sling Swivel Studs
| Weight | 0.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.000 × 0.000 × 0.000 in |
| upc | 747115451449 |
| brand | Weatherby |
| barrel_length | 20" |
| caliber_or_gauge | 22-250 Remington |
| capacity | 5+1 |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Matte Blue |
| firearm_action | Bolt Action |
| grip | Black w/Orange&Gray Sponge |
| magazine | |
| rate_of_twist | 1-in-14 |
| sights | No Sights |
| stock | Black/Orange/Gray Synthetic w/ Adj LOP Spacer |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.