Description
Uses Glk G19 Mags/ Threaded barrel+Extendable Stock
Uses Glk G19 Mags/ Threaded barrel+Extendable Stock
| Weight | 0.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.000 × 0.000 × 0.000 in |
| upc | 850006047765 |
| brand | Trailblazer Firearms |
| barrel_length | 16" |
| caliber_or_gauge | 9MM LUGER (9X19) |
| capacity | 15 + 1 |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Copper |
| firearm_action | Semi-Auto |
| grip | Black Adjustable Stock |
| magazine | 1 15 rd. |
| sights | No Sights |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.