Description
TAU 1-TX22131O-10 TX22 CMP 22LR 6 2X10 ODG/BLK
TAU 1-TX22131O-10 TX22 CMP 22LR 6 2X10 ODG/BLK
| Weight | 0.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.000 × 0.000 × 0.000 in |
| upc | 725327941729 |
| brand | Taurus |
| barrel_length | 3.5000 |
| caliber_or_gauge | 22LR |
| capacity | 10 + 1 |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | COLORED |
| firearm_action | Striker Fired |
| frame | Polymer Frame |
| grip | ODG Frame |
| magazine | 2 10 rd. |
| rate_of_twist | 1-in-10" |
| sights | White Dot Adjustable Rear |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.