Description
8900962
8900962
| Weight | 0.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12.700 × 3.700 × 2.500 in |
| upc | 798681665143 |
| brand | SIG Sauer |
| barrel_length | 4.7" |
| caliber_or_gauge | 9MM LUGER (9X19) |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Coyote |
| magazine | |
| sights | XRay3 Day/Night Sights |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.