Additional information
| Weight | 0.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 33.000 × 2.300 × 6.500 in |
| upc | 754908333103 |
| brand | Rossi |
| barrel_length | 9" |
| caliber_or_gauge | 410 Bore |
| capacity | 1 |
| chamber | 3" |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | OD Green Cerakote |
| firearm_action | Single Shot |
| grip | Synthetic |
| magazine | |
| receiver | Tuffy Receiver |
| sights | Fixed Sights |








Reviews
There are no reviews yet.