Description
Patriot Ordnance Factory Renegade + Complete Upper 300 Blackout 10.50″ Black Nitride Barrel Aluminum Black Anodized Receiver 9″ M-LOK Handguard Adjustable Block
Patriot Ordnance Factory Renegade + Complete Upper 300 Blackout 10.50″ Black Nitride Barrel Aluminum Black Anodized Receiver 9″ M-LOK Handguard Adjustable Block
| Weight | 4.400 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26.500 × 4.600 × 4.600 in |
| upc | 847313014467 |
| brand | POF USA |
| barrel_length | 10.5" |
| caliber_or_gauge | 300 AAC Blackout |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Black Anodized |
| magazine |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.