Description
CONVERSION KIT|RIGHT HAND BOLT
CONVERSION KIT|RIGHT HAND BOLT
| Weight | 5.750 lbs |
|---|---|
| upc | 856183006106 |
| brand | IWI – Israel Weapon Industries |
| barrel_length | 16" |
| caliber_or_gauge | 223 Rem | 5.56 NATO |
| capacity | 30+1 |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Black |
| magazine | 1 30 rd. PMAG |
| rate_of_twist | 1:7" |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.