Additional information
| Weight | 0.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10.400 × 1.750 × 5.400 in |
| upc | 727962704288 |
| brand | Heritage Manufacturing |
| barrel_length | 1.68" |
| caliber_or_gauge | 22 Magnum |
| capacity | 6 |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Black Oxide |
| frame | Alloy Frame |
| grip | Wood |
| magazine |








Reviews
There are no reviews yet.