Description
Series 80/ Extended Magwell
Series 80/ Extended Magwell
| Weight | 5.020 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.000 × 0.000 × 0.000 in |
| upc | 98289111616 |
| brand | Colt Manufacturing |
| barrel_length | 5" |
| caliber_or_gauge | 9MM LUGER (9X19) |
| capacity | 9+1 |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Black PVD |
| firearm_action | Single Action |
| frame | Steel Frame |
| grip | G10 Checkered Gray w/Scallop |
| magazine | 1 9 rd. |
| sights | FT: Novak Night RR: Novak Low Mount |
| stock | G10 Checkered Gray with Scallop Grips |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.