Additional information
| Weight | 9.050 lbs |
|---|---|
| upc | 810021510927 |
| brand | Barrett Firearms |
| barrel_length | 26" |
| caliber_or_gauge | 300 Norma Magnum |
| capacity | 10 Rounds |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Black |
| firearm_action | Bolt Action |
| magazine | |
| rate_of_twist | 1-in-8" |








Reviews
There are no reviews yet.